0907 267 098
info@aqua-service.sk

 

Načo by mi bol zmäkčovač vody?

Tvrdá voda obsahuje väčšie množstvo minerálov, napríklad vápnika, horčíka a železa. To je príčinou viacerých problémov, vrátane usadzovania sa vodného kameňa, skrátenej životnosti a nižšej účinnosti spotrebičov, ako aj nižšej účinnosti mydiel a čistiacich prostriedkov. Zmäkčovač vody umožňuje tieto problémy vyriešiť tým, že odstraňuje nadmerné množstvo vápnika a horčíka z vody.

  • Zdravie a krása. Vaše vlasy a pleť si udržia svoju prirodzenú hebkosť, vlhkosť a lesk. Zvlášť užitočné v prípade citlivej pokožky.
  • Zmäkčenie Vášho oblečenia a bielizne. Vaša bielizeň je kvôli tvrdej vode tvrdá a nepríjemná. Zachovajte lesk Vašich farebných textílií a vychutnávajte si žiarivosť a mäkkosť bielej bielizne oveľa dlhšie.
  • Chutnejšia káva a čaj. V mäkkej a očistenej vode sa uvoľní oveľa viac chutí.
  • Nižšia spotreba energie. Zabráňte usadzovaniu sa vodného kameňa na vykurovacích telesách Vášho bojlera, umývačky riadu, práčky alebo kávovaru. Zachovajte optimálnu účinnosť Vašich elektrospotrebičov.
  • Ochrana Vašej vodoinštalácie. Vodný kameň upcháva rúry, sprchové hlavice, vodovodné batérie, čím následne obmedzuje prietok vody a spôsobuje pokles tlaku.
  • Nižšia spotreba čistiacich prostriedkov. Spotreba čistiacich prostriedkov, mydiel a šampónov nižšia až o 50%*, pri rovnakom výslednom efekte! Vyššia šetrnosť voči životnému pr ostrediu!


V našej ponuke nájdete overené a renomované zariadenia firmy ECOWATER, najväčšieho svetového výrobcu zmäkčovačov vody pre domácnosti. Firma EcoWater Systems je lídrom na svetovom trhu zmäkčovačov vody pre domácnosti. V ich ponuke nájdete riešenia vhodné tak pre komerčné, ako aj priemyselné aplikácie. EcoWater ponúka svoje inovatívne technológie, produkty vysokej kvality a najkvalitnejšie služby už 90 rokov. Firma je členskou spoločnosťou skupiny The Marmon Group, finančne stabilnej dcérskej spoločnosti firmy Berkshire Hathaway Company.
logo_ecowater

Modelové rady eVOLUTION a COMFORT ponúkajú inteligentné a patentované riešenia poskytujúce záruku a spoľahlivosť, bezpečnosť a pohodlie. Disponujú unikátnym systémom riadenia zaisťujúcim výkonnú prácu zariadenia a zvyšujúcim pohodlie počas používania. Série EVOLUTION a COMFORT majú veľmi nízku spotrebu vody a soli na regeneráciu. Spotreba expoatačných materiálov je až o 50% nižšia ako u štandardných zmäkčovačov vody dostupných v predaji.

Séria eVOLUTION je navyše okrem unikátneho dizajnu, štandardne vybavená komunikačným WiFi rozhraním, ktoré zvyšuje užívateľský komfort a umožňuje vzdialenú kontrolu a nastavovanie zariadenia servisným technikom. Ďalej sú vybavebé infračerveným snímačom hladiny zásoby soli v zariadení a LED osvetlením vnútorného priestoru zásobníka.logo_puricom

Ďalšími značkami v našej ponuke sú PURICOM a IVAR, ktorých zariadenia sú vďaka zaujímavejšej cene dostupné širokému spektru zákazníkov.

logo_ivar